Series
Ratings
210
3 Body ProblemRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 3.5- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0