Titles you rated
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
- DamoRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
All InRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0