Movies
Ratings
206
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5