Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
ParadiseRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 1.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 1.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 5.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5