Series
Ratings
223
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5- Island Village TeacherRated ★ 2.0
- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
- Fox and Cotton CandyRated ★ 2.0
- Why Did You Come to My House?Rated ★ 1.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 2.0- Marrying A MillionaireRated ★ 2.5
- Rainbow RomanceRated ★ 2.0
- Sharp3Rated ★ 3.0
- LoveholicRated ★ 2.0
- The LandRated ★ 3.0
- I Am HappyRated ★ 3.0