Movies
Ratings
17
Life of PiRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.5