Series
Ratings
14
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5