Movies
Ratings
30
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
WaterboysRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0