Titles you rated
Cries and WhispersRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
One on OneRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Belle & SebastianRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
GloryRated ★ 2.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 2.5- CrossfireRated ★ 2.5