Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
FinchRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0