Titles you rated
The SimpsonsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5- First LoveRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 1.0
Winter SonataRated ★ 2.0
IRISRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0