Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 1.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 0.5
Songgot: The PiercerRated ★ 1.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.0
My Love Story!!Rated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 1.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 1.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 1.0