Movies
Ratings
121
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 4.0- The WickedRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 1.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5