Movies
Ratings
42
Let the Right One InRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
FrankRated ★ 5.0