Titles you rated
My Life as a DogRated ★ 1.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Reign of FireRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.5
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 1.5
UnforgivenRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 2.5
Millennium ActressRated ★ 1.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 2.0
ChawRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 1.5
Snake EyesRated ★ 2.5
The Red ShoesRated ★ 1.0
Birdcage InnRated ★ 1.0
ReturnRated ★ 1.5
A PetalRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0