Movies
Ratings
86
ArrivalRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Wind RisesRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
NopeRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5