Movies
Ratings
31
A MuseRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0