Titles you rated
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 2.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0
The PuppetRated ★ 3.0- NightmareRated ★ 3.0
The Secret ScandalRated ★ 3.0
A Girl at My DoorRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
ManholeRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0- DoctorRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.0
Land of the DeadRated ★ 3.0
Two MoonsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0