Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
The Good WifeRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0