Movies
Ratings
20
PunchRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 1.5