Titles you rated
The Third CharmRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
TemptedRated ★ 3.0
Refresh ManRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
The King of RomanceRated ★ 3.0
Love @ SeventeenRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
My SunshineRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 4.0
Second LoveRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 3.5
Hello! My LadyRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 3.5