Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 5.0