Titles you rated
Master's SunRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5