Movies
Ratings
345
Schindler's ListRated ★ 5.0
GiftedRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
The Sense of an EndingRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Rocky IIIRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Judge DreddRated ★ 3.0