Titles you rated
From Up on Poppy HillRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0