Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Pegasus MarketRated ★ 1.5
Extraordinary YouRated ★ 2.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0