Movies
Ratings
259
Gone GirlRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5