Titles you rated
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 5.0
Self/lessRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
The Brothers GrimmRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
The Equalizer 2Rated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.5
ClickRated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 5.0