Titles you rated
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 2.5
NanaRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.5
SakuranRated ★ 3.5- Survival FamilyRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0