Series
Ratings
27
Clannad After StoryRated ★ 5.0
ClannadRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5