Series
Ratings
20
Winter SonataRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0