Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Tears of the SunRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 3.0