Titles you rated
About TimeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Johnny English RebornRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5- WishRated ★ 2.5
MementoRated ★ 3.0