Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5