Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5