Titles you rated
Taken 3Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0