Titles you rated
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0