Titles you rated
AquamanRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Room No.7Rated ★ 1.5
UnforgettableRated ★ 2.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 2.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.0- Survival FamilyRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5