Titles you rated
The Sea BeastRated ★ 2.5
RRRRated ★ 5.0
47 Meters DownRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 4.5
Don't Breathe 2Rated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 4.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
VertigoRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5