Movies
Ratings
440 Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5 Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
 Black PantherRated ★ 3.5 Black PantherRated ★ 3.5
 Joint Security AreaRated ★ 3.0 Joint Security AreaRated ★ 3.0
 Matthias and MaximeRated ★ 4.0 Matthias and MaximeRated ★ 4.0
 Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0 Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
 The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0 The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
 Weathering With YouRated ★ 3.5 Weathering With YouRated ★ 3.5
 Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5 Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5 Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
 AlienoidRated ★ 3.5 AlienoidRated ★ 3.5
 HuntRated ★ 3.0 HuntRated ★ 3.0
 Top Gun: MaverickRated ★ 3.5 Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
 Nameless GangsterRated ★ 4.0 Nameless GangsterRated ★ 4.0
 PeninsulaRated ★ 3.5 PeninsulaRated ★ 3.5
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
 Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5 Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
 WhiplashRated ★ 4.0 WhiplashRated ★ 4.0
 ItRated ★ 3.0 ItRated ★ 3.0
- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
 Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5 Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5