Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
OnceRated ★ 1.5
Coach CarterRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0