Movies
Ratings
426
UnstoppableRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Dazed and ConfusedRated ★ 4.5
The KingRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Hidden FortressRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
Under the SunRated ★ 3.0