Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
A Ghost of a ChanceRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
CarrieRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
TauRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Bowling for ColumbineRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Demon Covered in ScarsRated ★ 3.5
GrotesqueRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
We're the MillersRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0