Series
Ratings
39
StrangerRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0