Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 2.0
CocoRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
The FortressRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0