Movies
Ratings
1290
TremorsRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 0.5
The KingRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 2.5
The Poughkeepsie TapesRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.0