Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5