Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
What Women WantRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5