Movies
Ratings
107
Hide and SeekRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Superhero MovieRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0