Titles you rated
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 3.0